65456684-245*5+90-50813*900-7775634=?

+4
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 17:13
    0
    245*5 = 1225

    50813*900=45731700

    65456684-1225=65455459

    65455459+90=65455549

    65455549-45731700=19723849

    19723849-7775634=11948215