1/5 + - 3/5. 3/7 + - 4/7. 8/13 + - 12/13. 9/25 + - 24/25

+5
Ответы (1)
  1. 6 июня, 00:25
    0
    1/5+-3/5=-2/5

    3/7+-4/7=-1/7

    8/13+-12/13=-4/13

    9/25+-24/25=-15/25