1) 8 8/11+3 9/11

2) 28 2/21-26 4/21

+3
Ответы (1)
  1. 29 августа, 12:56
    0
    1) 8 8/11 + 3 9/11 = 11 17/11 = 12 6/11

    2) 28 2/21 - 26 4/21 = 27 23/21 - 26 4/21 = 1 19/21