1000 - (905-187-459) + (247+198-266) =

+1
Ответы (1)
  1. 22 мая, 12:37
    0
    1000 - (905-187-459) + (247+198-266) = 920

    905-187=718

    718-459=259

    247+198=445

    445-266=179

    1000-259=741

    741+179=920