12 - (3+5) = 16 - (7-3) = 4 + (9+0) =

+3
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 08:54
    0
    12 - (3+5) = 12-8=4

    16 - (7-3) = 16-4=12

    4 + (9+0) = 4+9=13