1 - (- Х - 5,2) = 13,6

+2
Ответы (1)
  1. 31 октября, 11:39
    0
    1 - (- x - 5,2) = 13,6

    1 + x + 5,2 = 13,6

    x + 6,2 = 13,6

    x = 13, 6 - 6,2

    x = 7,4