5•x=40 x:3=8 24:x=2 x•3=60 x-12=28 x+20=28

+4
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 08:52
    0
    5*8=40

    24:3=8

    24:12=2

    20*3=60

    40-12=28

    8=20=28