6 5/8 * 3 3/5 - 4 7/8 * 3 3/5

+5
Ответы (1)
  1. 28 октября, 06:04
    0
    6 5/8 * 3 3/5 - 4 7/8 * 3 3/5=3 3/5 * (6 5/8 - 4 7/8) = 18/5 * 1 3/4=18/5 * 7/4=9/5 * 7/2=63/10=6 3/10