Решите уравнение:

(m-5) (m+3) x=m (в квадрате) - 25

+4
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 18:55
    0
    (m-5) (m+3) x=m^2 - 25

    (m-5) (m+3) x = (m-5) (m+5)

    x = (m+5) / (m+3)