46-32-7*4=

40 : 10 * 8=

+5
Ответы (2)
  1. 19 марта, 03:40
    0
    46-32-7*4=14-28=-14

    40:10*8=4*8=32
  2. 19 марта, 05:43
    0
    46-32-7*4 = 14-28 = - 14

    40 : 10 * 8 = 4*8 = 32