67*189 = 306*805 = 38130/186 = 5300*1680 = 15255/135=

+5
Ответы (1)
  1. 21 мая, 00:41
    0
    1) 67*189=12663

    2) 5300*1680=8904000

    3) 306*805=246330

    4) 15255:135=113

    5) 38130:186=205