145283 - (853112-778009) + 229589

+5
Ответы (2)
  1. 22 июня, 08:43
    0
    145283 - (853112-778009) + 229589=145283-75103+229589=449975
  2. 22 июня, 09:44
    0
    2) 70180 1) 75103 3)

    145283 - (853112 - 778009) + 229589 = 304692