9y + 4 (7y - 1) = 32 - 8y

+4
Ответы (2)
  1. 11 мая, 11:56
    0
    9 у+у-4=32-8 у

    9 у+28 у+8 у=32+4

    45 у=36

    у=0,8
  2. 11 мая, 13:32
    0
    9 у+4 (7 у-1) = 32-8 у

    9 у+28 у-4-32+8 у=0

    45 у-36=0

    45 у=36

    у=36/45=0,8