11 - (45-40) - 11, 45 + (11-5) + 45

+2
Ответы (1)
  1. 20 марта, 22:37
    0
    1) 11 - (45-40) - 11=11-5-11=-5

    2) 45 + (11-5) + 45=45+6+45=96