1) 4,346:0,82-0,4:0,25

2) 2,04:3,4+5,19*0,4

3) 1,4*2,6-0,3*5,09

+5
Ответы (2)
  1. 9 марта, 07:42
    0
    1) 4,346:0,82-0,4:0,25=0,425

    2) 2,04:3,4+5,19*0,4=5,1904

    3) 1,4*2,6-0,3*5,09=0,3509
  2. 9 марта, 09:43
    0
    1) 3,7

    2) 2,676

    3) 2,113