4000:20 + (400+20) - 300•2=?

+3
Ответы (2)
  1. 31 мая, 12:58
    0
    1) 400+20=600

    2) 4000:20=200

    3) 300*2=600

    4) 600+200-600=20
  2. 31 мая, 13:03
    0
    4 000 / 20 + (400 + 20) - 300 * 2 = 20