Г) (23+х) + 39 при х=11

д) 8 у*25 при у = 3

е) 20n*5 при n=9

+3
Ответы (2)
  1. 7 января, 16:25
    0
    (23+х) + 39 при х=11

    23 + 39 + х = 62 + х = 62 + 11 = 73

    8 у*25 при у = 3

    8 у°25 = 200 у = 200 ° 3 = 600

    20n*5 при n=9

    20 н°5 = 100 н = 100 ° 9 = 900
  2. 7 января, 16:33
    0
    1. (23+x) + 39=23+11+39=63

    2.8y*25=24*25=600

    3.20n*5=180*5=900