А) 3/7•1/2 б) 2/5• 3 1/3 в) 6•2/3

+1
Ответы (1)
  1. 29 марта, 13:01
    0
    А) 3/7*1/2 = 3/14

    б) 2/5 * 3 1/3=4/3=1 1/3

    в) 6 * 2/3 = 4