12 000 - 7 064 + 1 578 : 6 =

+5
Ответы (2)
  1. 28 ноября, 22:56
    0
    12 000 - 7 064 + 1 578 : 6 = 12000-7064+263=4936+263=5199
  2. 29 ноября, 00:59
    0
    12000-7064+1578:6=5199