100:5 + (60*90) + 50-13*9

+5
Ответы (1)
  1. 30 июня, 21:54
    0
    1) 60*90=5400

    2) 100:5=20

    3) 13*9=117

    4) 20+5400=5420

    5) 5420+50=5470

    6) 5470-117=5353