5*56+14467:45.3 - (32^2+97)

+4
Ответы (1)
  1. 11 марта, 00:44
    0
    1) 1024+97=1121

    2) 5*56=280

    3) 14467:45.3=319 163/453

    4) 280 + 319 163/453=599 163/453

    5) 599 163/453 - 1121 = 599 163/453 - 1120 453/453 = - 521 290/453