3/14 * 7 6/57 * 9/12 5/8:15 1 2/9 : 7 1/3

+4
Ответы (1)
  1. 30 января, 01:17
    0
    3/14*7=1 1/2

    6/57*9/12=3:38

    5/8:15=1/24

    1 2/9:7=11/63