284*900+5123:9-100+1000000

+4
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 16:58
    0
    1 3 2 4 5

    284*900+5123:9-100+1000000

    284*900 = 255600

    5123:9=569,2

    255600+569,2=255030,8

    255030,8-100=254930,8

    254930,8+1000000=1254930,8