1) 6324:62+1346*48-7884:73=?

2) 458*432-1001*101+15314:38=?

+1
Ответы (2)
  1. 24 июля, 15:38
    0
    1) 6324:62 = 102

    2) 1346*48=64608

    3) 7884:73 = 108

    4) 102+64710

    5) 64710-108=64602

    1) 458*432=197856

    2) 1001*101=101101

    3) 1531438=403

    4) 197856-101101=96755

    5) 96755+403=97158
  2. 24 июля, 17:18
    0
    1) 6324:62+1346*48-7884:73=64602

    2) 458*432-1001*101+15314:38=97158