1) - 190: (-1,9*25) = ?

2) (-9/28) * (-155/9) : 5=?

+5
Ответы (1)
  1. 3 марта, 00:41
    0
    -1,9*25=-47,5

    -190:-47,5=4

    -9/28*-155/9=5 15/28*5=27 19/28