4 дм в квадрате 13 смв квадрате * 25

+1
Ответы (2)
  1. 15 марта, 09:10
    0
    1) 4*10=40 (см)

    2) 13^2=169

    3) 40*169*25=169000 (см)
  2. 15 марта, 09:14
    0
    4 дм² 13 см² = 413 см² * 25 = 10325 см²