45,81+21,301-33,048 (2) 324,5-159+73

+5
Ответы (1)
  1. 8 октября, 15:22
    0
    45,81+21,301=67,111

    67,111-33,048=34,063

    324,5-159=165,5

    165,5+73=238,5