9,396: (7-2,65) + 3,05*1,2

+2
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 06:01
    0
    1) 7-2,65=4,35

    2) 9,396:4,35=2,16

    3) 3,05*1,2=3,66

    4) 2,16+3,66=5,82