4 м + 122*3 = 1 кг - 322 г*3 = 6 м - 241 см * 2 =

+2
Ответы (1)
  1. 21 мая, 17:42
    0
    4 м+122*3=1 кг-322 г*3=6 м - 241 см*2 = 1 м 18 см