230 - (450+50) : 4+6000000

+2
Ответы (1)
  1. 24 июня, 01:38
    0
    230 - (450+50) : 4+6 000 000 = 6 000 105

    1) 450+50=500

    2) 500:4=125

    3) 230-125=105

    4) 105+6 000 0 00 = 6 000 105