839+*=1000 1000-*=347 * - 564=436

+3
Ответы (1)
  1. 26 июля, 21:37
    0
    839+х=1000

    х=1000-839

    х=161

    1000-х=347

    х=1000-347

    х=653

    х-564=436

    х=436+564

    х=1000