1000000 - (200*5) - 3000*2

+1
Ответы (2)
  1. 21 апреля, 04:37
    0
    1) 200*5=1000

    2) 1000000-1000=999000

    3) 3000*2=6000

    4) 999000-6000=993000
  2. 21 апреля, 06:05
    0
    1000000-1000-6000=993000