0,103*10 7,549*100 3,5463*1000

13,7*10 2,15*100 12,7*100

6,5*10 8,071*100 6,304*1000

+3
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 18:25
    0
    0,103 * 10 = 01,030; 7,549*100 = 754,900; 3,5463*1000 = 3546,3000; 13,7*10 = 137,0; 2,15*100 = 215,00; 12,7 * 100 = 1270,0; 6,5*10 = 65,0; 8,071*100 = 807,100; 6,304 * 1000 = 6304,000