3+5=4*2 тура тендык екы жагында 4 ке кобеиту

+1
Ответы (2)
  1. 9 ноября, 02:05
    0
    3*5 будет 10

    4*2 8

    2

    654+456546321,
  2. 9 ноября, 02:57
    0
    3+5*2=13

    1) 5*2=10

    2) 3+10=13

    Решаем по действиям)))

    Удачи)))