1) 1/4*10+3,5=

2) 2 1/2:0,5+3,6=

3) 7/10:0,2-0,5=

+1
Ответы (1)
  1. 20 июля, 01:37
    0
    1) 0,25 * 10 + 3.5 = 2.5+3.5=6

    2) 2.5:0.5+3.6=5+3.6=8.6

    3) 0.7:0.2-0.5=3.5-0.5=3