Реши уравнение: - (10-х) + 2,5=9,4 д) 5/16 - (х+3/4) = 9/16

+1
Ответы (1)
  1. 18 апреля, 04:14
    0
    - (10-x) + 2.5=9/16

    -10+x+2.5=9/16

    x=10+9/16-2.5

    x=14 5/16

    Но этоъне точно