Кабыргаларынын узындыгы 13 дм 24 дм 16 дм Жане 17 дм болатын торт бурыштын периметрин есептеп шыгар

+5
Ответы (1)
  1. 6 мая, 09:23
    0
    P=a+b+c+d

    p = 13+24+16+17=70 дм=700 см