180+250

640-280

420-350

240+370

560-320

680-410

830-150

+4
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 22:45
    0
    180+250 = 430

    640-280=360

    420-350=70

    240+370=610

    560-320=240

    680-410=270

    830-150=680