5+5*45: (63-51) =

3+3*6 (1000-564+64) =

+3
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 12:27
    0
    5+5*45: (63-51)

    63-51=12

    5*45=225

    225:12=18 (75)

    5+18 (75) = 23 (75)