2-7/12

2-5/12

3-1/12

+2
Ответы (1)
  1. 7 октября, 05:28
    0
    24/12-7/12=17/12=1 5/¹²

    24/12-5/12=19/12 = 1,5

    36/12-1/12=35/12=2 ¹¹/¹²