67407-203• (8901:43+98) + 319600:6800•64

+2
Ответы (1)
  1. 23 июня, 23:27
    0
    62407-203 * (8901/43+98) + 319600/6800*64=3500

    1) 8901/43=207

    2) 207+98=305

    3) 203*305=61915

    4) 62407-61915=492

    5) 319600/6800=47

    6) 47*64=3008

    7) 492+3008=3500