39180:30*22+6459*10*6

+3
Ответы (2)
  1. 15 января, 22:49
    0
    39180:30=1306

    1306*22=28732

    6459*10=64590

    64590*6=387540

    28732+387540=416272
  2. 15 января, 23:51
    0
    39180:30*22+6459*10*6=416272