70*x=210 150:x=3

y:3=9 x*60=180

80*y=240 240:y=3

+1
Ответы (1)
  1. 29 апреля, 12:57
    0
    1) 70*3=210

    2) 150:50=3

    3) 27:3=9

    4) 3*60=180

    5) 80*3=240

    6) 240:80=3