10,6182: (2,96+x) = 6,47

+5
Ответы (1)
  1. 13 мая, 05:42
    0
    10,6182: (2,96+x) = 6,47

    2,96+x=10,6182:6,47

    2,96+x=1,64

    Х = - 1,32