60-43-20=? 28+40-20=? 8-2+4=?

+4
Ответы (2)
  1. 20 апреля, 14:22
    0
    60 - 43 - 20 = 3

    28 + 40 - 20 = 48

    8 - 2 + 4 = 10
  2. 20 апреля, 14:31
    0
    60-43-20=-3 28+40-20=48 8-2+4 = 10