3 есеп мына шешулерге

1) 6,4+73,5*2

2) 143,8-26,15*3

3) 25,2*3+36,5*2

+2
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 16:12
    0
    6,4+73,5*2=153,4

    143,8-26,15*3=65,35

    25,2*3+36,5*2=148,6