28:4 * (5-0*12) - 35+250:50=

+3
Ответы (1)
  1. 21 июля, 01:51
    0
    1) 0 * 12 = 0

    2) 5-0 = 5

    3) 28 : 4 = 7

    4) 7 * 5 = 35

    5) 250 : 50 = 5

    6) 35-35=0

    7) 0 + 5 = 5