1) 4 7/12 * (-1 3/11) = ?

2) - 1 1/15 * (-45/64) = ?

+1
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 00:35
    0
    1) 4 7/12 * (-1 3/11) = 55/12 * (-24/11) = 5/1 * (-2/1) = - 10

    2) - 1 1/15 * (-45/64) = - 16/15 * (-45/64) = - 1/1 * (-3/4) = 3/4