Реши уравнение 7 (3 у-5) = - 10 (3-2 у)

+3
Ответы (2)
  1. 9 апреля, 17:43
    0
    21 у - 35 = - 30 + 20 у

    21 у - 20 у = 35 - 30

    у = 5
  2. 9 апреля, 19:12
    0
    21 у - 35 = - 30 + 20 у

    21 у - 20 у = 35 - 30

    у = 5