1) 8-3/4 = 7 4/4-3/4=7 1/4

2) 12-5 7/9

3) 1 1/2+3/16

+1
Ответы (1)
  1. 7 мая, 01:58
    0
    2) 12-5 7/9=12-35/8=73/9=8 1/9

    3) 11/2+3/16=88+3/16=91/16=5 11/16